Vaše zkušenosti s našimi orgonityVzkazy a zkušenosti - nejlépe přímo na e-mail, viz kontakt

Nejnovější vzkaz přidán: 27.4.2020

A.Popelka Brno

Dobrý den, někde jsem četl, že má orgonit vliv na spotřebu paliva. Tak jsem se to rozhodl vyzkoušet. Dal jsem si do přihrádky mého Hyundai I30 malý orgonit se šungitem a zapl jsem na palubním počítači dlouhodobé měření spotřeby. Zadal jsem záměr - snížení spotřeby (-: Do této doby jsem měl zhruba na 80.000 km spotřebu 6,7 l/100 km. Vynuloval jsem počítač a začal měřit znovu. Nyní po ujetých dalších 10.000 km mám spotřebu 6,4 l/100 km. Trasy jezdím stále stejné. Takže buď se zharmonizoval motor nebo řidič. Je to zajímavé. S pozdravem A.P.Brno

Růžena S.

Zdravím Vás, pane Pokorný, slíbila jsem, že se ozvu, jak se nám žije s orgonity, které jsem si u Vás doma vybrala. Tchyně mi řekla, že jí ustal vnitřní neklid a chvění už po pár dnech. U manžela pozoruji větší klid a pohodu, už není tak "startovací". A mně se líp spí, i když se v noci vzbudím, hned usnu. Už to nejsou hodiny beze spánku. Jeden malý jsem orgonit jsem brala pro kamarádčiny květiny a taky vypadají, že se jim daří líp. Takže se těším, až příště přijedu se seznamem, protože zájem je velký. Moc děkuji, že je děláte, ať se Vám daří. R.S.

Marcela M.

Krásný dobrý den :)
Děkuji moc za orgonitky, jedním slovem nádhera.
Slíbila jsem, že Vám dám vědět zkušenost. Pro mě byl orgonitek se žlutým fluoritem, ostatní jsem měla jako dárky. Ten můj orgonitek je nádherný :), miluji slunce :) a on je krásně žluťoučký :) a má velkou sílu. Když jsem si s ním sedla a měla ho chvíli v ruce, tak se mi až zatočila hlava. Nosím si ho téměř stále u sebe. Děkuji moc a i nadále rozdávejte radost ve světě :)
(Vzkaz byl plný krásných ikonek smajlíků, ale v textovém kódu nemají zastoupení, nahradilsem je alespoň klasickým smajlíkem namísto slunečnic, sluníček, růžiček, omlouvám se.)

Tereza N.

Mohla jsem vyzkoušet efekt pyramidky na vlastní kůži během náročného zkouškového na medicíně. Tehdy jsem měla už jen poslední těžkou zkoušku a cítila se dosti vyčerpaně, a tak mi přítel přinesl svou orgonitovou pyramidku, že třeba pomůže. Ještě ten den jsem pocítila silnou změnu, jakoby se pročistil vzduch, stal se lehčím a mně se do žil vlila nová energie. Po této zkušenosti si pořizuji (objednávám zde) už svojí orgonitovou kamarádku:)

Jan P.

Dobrý den,
tak už mám orgonit doma od dnešního dopoledne a píšu Vám své první dojmy a pocity.
Je zatím umístěný na konferenčním stole v obývacím pokoji a musím říct, že je opravdu cítit, asi bych to popsal, hlavně první hodinku dvě, jako bych si dal silné kafe. Poznal jsem rozdíl prakticky hned po rozbalení a během cca hodiny se pocity nabití vystupňovaly na maximum,jelikož jsem byl v jeho blízkosti, cca 1-2 metry po většinu času, v daném pokoji jsem pobýval v tu dobu.
Pocity přetrvávají až doteď, není to nepříjemné, je to právě naopak taková bdělá vybuzenost, není roztržitá, jako bych intenzivněji vnímal přítomný okamžik a cítím se velmi příjemně a klidně, orgonit má i přes svou intenzitu v jeho blízkosti velmi jemné působení, možná i díky vloženému ametystu. Takže mám energie na rozdávání a věřím, že bude skvěle harmonizovat byt, mile mne překvapil svým působením. Děkuji a přeji hezký víkend!

J. Čablík

Hezký den,
před časem jsem slíbil že napíšu jak na mne působí ta velká polokoule. Čas hrozně rychle letí, ale nezapomněl jsem.
Když jsem ji vzal poprvé do ruky, cítil jsem příjemné brnění. Druhý den už jsem si zvykl a myslím, že mi dost pomáhá, hlavně na psychiku. V noci už spím jenom 4-5 hodin, ale cítím se dobře. Doma na oknech mi kvetou všechny kytky, dokonce venku na ulici mi navzdory ranním mrazíkům rozkvétají růže a mají pořád plno nových poupat. Nikdy jsem nic podobného neviděl.
Chtěl jsem Vás povzbudit v práci, kterou děláte a poděkovat. Užijte si pokojné a požehnané vánoční svátky a do nového roku vše dobré. Věřím, že díky lidem jako jste Vy zas bude líp.

Míša

Teda, mám nějak neobvykle moc energie a super náladu. Jsem nečekala, že zaberou až tak dobře a po takové chvilce, když je wifi přímo v místnosti - sice ji na noc vypínám , ale i tak. 5 velkých orgonitů a několik malých v místnosti dělá své. No paráda - máte prostě super orgonity. Krásně vypadají a zabírají ihned. Díky, Míša

Jan P.

Dobrý den, dnes dopoledne mě čekalo milé překvapení, pošťák mi od vás donesl balík, nevěděl jsem, že pošta chodí i v soboty :-) Balík dorazil v pořádku, orgonity jsou velice hezké, děkuji i za ty dva malé kapesní a přiložené informace a zajímavosti.
Nemyslím si, že jsem nějak zvlášť senzibilní, ale asi za půl hodiny až hodinu od doby,kdy jsem orgonity rozmístil, byl v pokoji příjemný, svěží, čistý vzduch. Mám i pocit, že se v pokoji lehce ochladilo, i když se teplota v místnosti nezměnila a vnitřně cítím více energie, nevím jak bych to správně popsal, dobře to vystihuje popisek v přiloženém návodu, jako bych byl v pozoru, zbystřené smysly, což vnímám pozitivně,snad nebude problém se spaním. Za sebe jsem spokojený, jeden z orgonitů mám pro rodiče na Vánoce, tak doufám, že udělá radost i jim.

Kateřina N.

Dobrý den pane Pokorný,
před pár měsíci jsem se s vámi radila o výběru orgonitu pro pomoc mému malému synovi, který naznačoval, že se doma bojí nějakých pro mě neviditelných věcí... A musím říci, že kombinace šungitové pyramidy a orgonitu s bílou šalvějí opravdu velmi rychle pomohla. Více, než jsem si vůbec troufala předpokládat a markantněji než všechna další opatření. Děkuji Vám!

Lucie G.

Dobry den. Obe pyramidy jsou bajecne. Vetsi mam u postele a krasne se mi spalo, prestoze jsem resila cely den neprijemnosti. Mensi jsem dnes dala do konvice s "prazskou" vodou. Pokud to jde, snazime se vozit alespon par litru z chalupy ze studny, ale ne vzdy se to podari.
A orgonit na me vyborne pusobi! Co v nem je? Tygri oko, tyrkys a amazonit?
Dekuji za info a hezky den :)

Diana D.

Dobrý den,
na orgonitky jsem se dívala všude možně, ale nakonec jsem si vybrala ty od Vás, protože se mi zdálo, že za prvé víte o čem mluvíte a ta druhé proto, že se zdáte být hodný a fajn člověk. Myslím, že jak se vše dá dělat dobře a s láskou, tak to může být i naopak. A vidím, že ve Vás jsem se nespletla.
Přesně takovýto zodpovědný přistup jsem potřebovala a moc Vám děkuji, že jste se mnou i mými pejsky zabýval. Také moc děkuji za tu polokouličku (a tím pádem slevu), co jste pro nás vybral.:-)
Moc se na balíček těším, hned jak přijde, posílám penízky.
Také Vám pak dám určitě vědět, jak jsme se sžili.:-)
Přeji krásný den.
S pozdravem Diana D.

Gábina K.

Dobrý den pane Pokorný,
zhruba před měsícem jsem si u Vás zakoupila malý puk s obsahem šungitu a k mému překvapení jsem si asi po 3 týdnech od koupení začala přitahovat více štěstí. Což předpokládám, že bylo důsledek čištění mého osobního prostoru :o) Protože v současnosti puk stále přenáším, ráda bych si u Vás objednala dva větší.
S pozdravem Gábina K.

O.F., Praha

Dobrý den,
orgonity a pyramidky dorazily v pořádku už v pátek večer. Děkuji.
Jsou krásné, setkala jsem se s nimi poprvé a popravdě jsem tak úplně nevěřila, že to bude fungovat.
Po otevření balíčku a vyndání všeho na stůl jsem ale zůstala překvapená - nastal příliv něčeho nedefinovatelného, jakési silné, čisté energie. Ještě týž den jsem jela ven a 2 z nich měla u sebe, cítila jsem skvělou náladu a radost, jako už dlouho ne :-))
Tyto pocity euforie sice časem opadly, vše se jakoby ustálilo do mírnější, stabilnější polohy, ale dobrý pocit z orgonitů přetrvává.
Věřím, že jsou léčivé a harmonizují, chrání vše kolem sebe.
Dělají mi skutečně radost :-)
Ještě jednou děkuji a přeji hezký den,
O. F.

VLAD., ČR

Pane Pokorný,
chci se s Vámi podělit o zk. s orgonitem, spávám o hodně lépe, jsem překvapen a moc vděčný, dlouhodobě jsem brával hypnotika, ale orgonit mi hodně pomáhá, včera jsem byl v noci rozčilený, trvalo mi to sice přes hodinu, ale usnul jsem a bez prášku spal kolem 6 hodin, bez orgonitu bych si vzal prášek, moc Vám děkuju, jsem vděčný. Je to velké zlepšení.
Chtěl bych si ještě objednat...
Ještě jednou díky,VLAD

JuH., ČR

Dobrý den,
děkuji. Orgonit - svícen zelený , či hnědý by byly fajn. Vůbec nechvátám.
Feng shui studuji jako samouk už spousty let a co jsem doma předělala, to se mi kladně vrací zpět.
Je to ale ještě na dlouho, než zpracuju vše tak jak bych chtěla.
Potřebuji doma trošku zkrotit elektrosmog.
JuH.
Odp:
To chválím, ty snahy a jak se tím prokousáváte nadšeně :-)
Souhlasím, že elektrosmog je potřeba a rozumné krotit, a nejlépe tak, že reálně zjistíme, jaký se skutečně vyskytuje a z jakých zdrojů a ty je potřeba eliminovat. Většinou totiž za roky co dělám lidem měření, vidím, že nejhorší běžně nejsou okolní vysílače nebo signály atd. od sousedů, ale nejhorší zdroje máme doma - wifi, lampičku blízko polštáře, fáze ve zdi u které se spí, úsporné světlo nad stolem, kde se často sedí, světla v kuchyni pod linkou, atd.
Orgonity sice trošinku ty vlivy harmonizují, ale u elektrosmogu to je na nějakých 20% a ještě na neměřitelné úrovni, protože s přístroji jasně vidím, že měřitelná velikost elektromag. polí se vůbec nemění. Zásadní tedy je, důkladně změřit přítomná pole a odhalit ta, o kterých netušíme (starý fázový drát ve zdi z původního vedení ještě stále připojený, atd.) a pak eliminovat přímo ty zdroje vypínáním nebo vzdáleností, nebo stíněním... Místo abych tedy doporučoval řešení orgonitama, popravdě doporučuji reálněji se vlivů zbavit přímo - prvně je všechny odhalit. Nabízím tedy spíše nejdřív pomoc změření elektrosmogu.

Mária P., Zliechov Slovensko

Ďakujem za krásne orgonity. Dúfam, že si nájdete čas vyrábať ďalšie a dať ich obrázky na vašu stránku. Určite budem objednávať znova. Ešte raz ďakujem, nech sa vám darí.
Zdraví vás Mária P.

Petra K., Hostivice

Dobrý večer, orgonity vnímám - od první chvíle. Jeden mám u wifi, druhý u postele. Spí se mi lépe. Pokud dám ruku nad orgonit, pěkně mě brní do celé ruky :-)
Spokojenost,
Moc vám děkuji
Petra

Dana P., Liberec

Dobrý den, dnes dorazily pyramidky v pořádku. Děkuji za dáreček a velmi užitečné podrobné informace. Jak na mém tak i na zdraví mých dcer (3 a 5let) mi velice záleží a teď zpětně si uvědomuji největší prohřešky (chůvička u postýlky, pernamentně zapnutý wifi router atd..). Mladší dcera byla hodně nemocná a před rokem byla na pokraji vyčerpání organismu a já nevěděla z jakého důvodu, až po přestěhování před půl rokem se to zlepšilo. Nakonec i zde jsem uskupení postelí dcerám předělala tak, aby hlavně hlavou nespaly v geopatogenních zónách. Již po první noci bylo na mladší dcerce vidět, že je klidnější a spokojeně rozvalená po celé posteli (předtím se krčila v rohu v klubíčko kde byly zóny nejslabší). Nyní vstává plná elánu s úsměvem a bez pláče. Jednu z pyramidek budou mít umístěnou u postele ve svém pokojíčku, kde se i nejvíc pohybují. Ještě jednou moc děkuji a jsem ráda, že jsem narazila zrovna na Vás. Přeji krásný den, Dana P.,Liberec

Pavla, Stříbrná Skalice

Orgonity jsou NÁDHERNÉ!!! Jsem moc vděčná za slevu, peníze dnes odesílám. Díky!
Orgonit s chmelem byl pro mě. Cítím se s ním moc krásně, jakoby ve zlatozelené barvě a pocitu blahobytu, stability a vnitřního míru. Funguje opravdu jako kdybych chmel požívala. Ten s kopřivou je pro dceru (12 let, veganka), která trpí atopickým exémem. Říkala, že je moc příjemný a že ji zahaluje do azurově světle modré barvy. Přeji plno dalších nádherných nápadů a mějte se moc krásně! Pavla

M.J. Olomouc

Dobrý den, včera jsem si vyzvedla orgonity a byla jsem mile překvapena. Hlavně ty pyramidy jsou úžasné! Děkuji za příhodné ceny a přeji hezké léto.
Zdraví Milada J., Olomouc

Pavel V. Tachov

Dobrý den pane Pokorný, děkujeme za změření vlivu na dálku, také jsme zaznamenali zlepšení v obou místnostech. Děkujeme, že jste nám pomohl. Cítíme opravdové zlepšení. Ještě jednou děkujeme za pomoc a kdybyste měl cestu do západních Čech, budeme rádi, když se u nás zastavíte.
Přeji pěkný den, Pavel V., Tachov

J.P. z České Lípy

Zdravím z České Lípy,
Balíček mamince dorazil koncem týdne. Hned hlásila, že se po dlouhé době dobře vyspala……
Děkuji za ty kapesní orgonity navíc. Hezký den, Jana P.

Jana ze Sobotky

Dobrý den pane Pokorný, dnes jsem obdržela další orgonity – opět nádherné. Díky moc za slevu a za dárečky. Ten orgonit z palmového vosku daruji sestře, ten medový jsem si dala na noční stolek, ale když nad něho položím ruku, tak ten přímo fučí. Tak moc a moc děkuji.
Občas se podívám „se strachem“ na Vaše stránky, doufám, že mě zase některý nenadchne a nebudu objednávat, už jich máme docela dost. V každé místnosti mám 2 orgonity, přijde mi, že je v bytě opravdu čistý a takový „studenější“ vzduch. Tak se mějte moc a moc hezky a zase někdy příště. Jana

D.D. u Šumperku

Chci mooooc a mockrát poděkovat, mám velikou radost! Chodím od zrcadla k zrcadlu a prohlížím si krásný přívěšek od Vás. Jo, ty hvězdičky tam jsou pěkňoučké. Nakrucuji se jak malá holka, která zkouší před zrcadlem maminčiny šaty a boty (když máma není doma). Nic mne nezklamalo, oblá kolečka jsou krásná, fajn, že jsem si objednala fialový i jantarový, nechám si oba. Jantarovou pyramidku dostane dárkem jedna dívenka, která má veliké a tudíž hodné srdíčko.
Dárek za který moc děkuji, mi udělal velkou radost, přemýšlela jsem, jestli si ho objednat, nebo ne, ale bála jsem se, jestli nebude kýčový - není, je hezký a něžný. Ten dostal manžel, moc se mu líbí, vybral si ho z těch 5 krásných orgonitů, řekla jsem mu, aby ho nosil sebou v kapse, jako ochranu proti negativním emocím. Jo, a ještě moc děkuji za důvěru za to, že jste mi věřil, že peníze pošlu. Tak, mějte srdíčkově, přeji zdraví a ať se Vám daří! d.d.

Petr H., Hradec Králové

Dobrý den, balíček došel v pořádku. Jen úplně první postřehy: pro zásilky chodí pravidelně na podatelnu sekretářka kliniky. Posledně mě vynadala, že se mi musí se zásilkami nosit když má špatné karpály, dnes byla usměvavá a už od dveří sekretariátu hlásila, že mi došel balíček. Mě samotnému se lehce motala hlava, měl jsem mravenčení po těle. Orgonit s brekciovým jaspisem jsem dal před sebe na stůl pod monitor, psal jsem nějaké dopisy a říkal si, jak je venku krásné jasné počasí. Ale když jsem se ohlédl od počítače k oknu vidím, že je tam zataženo a leje :-)

Monika Ř., Brno

Dobrý den pane Pokorný, téměř po měsíci se ozývám, chtěla jsem svým pocitům dát čas. Minulý týden jsem byla na magnetorezonanci a v krku nenašli nic vážného, a je pravda, že se zdravotní stav výrazně zlepšil. Sice to není ještě úplně dobré a v krku mě občas bolí, ale za měsíc, co spím na jiném místě v pokoji a nosím na krku orgonit přívěšek a mám u postele pyramidu, je to výrazně lepší a já to zatím hodnotím jako zázrak a jsem Vám moc vděčná za to, že dcerka bude mít i nadále mámu. Už jsem začínala být trošku skeptik. Ještě jednou mockrát děkuji za Vaši pomoc.

Jana F., u Hradce Králové

Dobrý den, tak opět děkuji za zaslané orgonity, stále se opakuji, jsou jako vždy nádherné! Také děkuji za kapesní orgonity. Já bych objednávala a objednávala, ale už jsou všude, kde se hodně vyskytujeme. Tak chvíli počkám a uvidí se. Ty Vaše stránky jsem neměla najít! Tak ještě jednou moc děkuji a zase někdy příště.

Petr Š., Praha

Orgonit dorazil v pořádku a je opravdu krásný. Rád bych si objednal ještě jeden stejný. Bude možné ho pro mne vyrobit? Také s šungitem a takovouto pyramidu? Opravdu to dobře funguuje, takže Vám za něj moc děkuji. Přeji Vám krásný den.

Hana R., Ústí nad Labem

Moc děkuji, jsou opravdu překrásné a k majitelům se dostanou až zítra, nejdřív se jich musím trochu nabažit. Děkuji i za kapesní orgonitky. Rodina už si je rozebrala, ale jeden jsem si taky utrhla. Ještě jednou moc děkuji a přeji krásné a klidné povánoční dny. Brzy se možná ozvu s další objednávkou.

David P., Olomouc

"Dobrý den, musím říci, že je vidět rozdíl. V bytě jsme měli docela nehostinné prostředí, jelikož ze sousedních bytů k nám šlo hodně špatného, zejména z jednoho. Orgonity problém sice zcela neeliminovaly, ale hodně pomohly. Děkuji za Vaše skvělé orgonity J, za Vaši skvělou práci. Jeden nocím stále při sobě. Přeji hezký den a mnoho zdarů - Mgr. David P., MBA"

Kamila J., Kopřivnice

"Dobrý den, děkuji za rychlé odeslání. Jinak z těch orgonitů, co už mám, mi přišlo ze začátku, jakoby v bytě bylo stále vyvětráno (mám ty velké pryskyřicové čtverce a několik malých), sice ten, co máme v ložnici byl zpočátku asi tak silný, že jsem moc nemohla spát, ale po několika dnech se to spravilo. Děkuji, budu se těšit na orgonitky. Kamila J."

Katka P., Olomouc

"Krásný pátek, orgonity dnes v pořádku dorazily a musím Vám napsat, že jsou opravdu krásné :o) Moc děkuji i za darované osobní orgonitky (ten čtyřlístek mi hned zabavil manžel) a také za zajímavé informace o působení orgonitů."

Jana Č., Ivančice

"Pprosím o zveřejnění mojí zkušenosti na Vašich stránkách, doufám, že Vaše orgonity pomohou dalším lidem. Pracuji hodně na počítači a v poslední době mě stále více bolela hlava od krční páteře. Poslední 2 měsíce byly bolesti velmi silné. Když jsem si od Vás kupovala orgonit (především jako ochranu před elektrosmogem - v místnosti je také wifi), nečekala jsem tak výrazný účinek na krční páteř. Již po jednom dni, co jsem měla orgonit vedle počítače moje bolesti totiž zmizely! I další členové rodiny zaznamenali velice příjemnou energii v místnosti, kde mám orgonit i velké zlepšení bolesti zad, proto jsem objednala další :-)"

Iva Ch., Frýdlant

"Dobrý den pane Pokorný, také Vás zdravím, ty malé nosím v kapse a ty velké jsem dala k posteli, nevím jestli to je jen psychologie :), ale mám pocit, že se mi lépe spí. Takže, velká spokojenost. Pečlivě jsem si prostudovala Váš příbalový leták, je tam hrozně moc zajímavého o orgonitech. Ještě budu chtít udělat radost kamarádce, tak se určitě ozvu s objednávkou. Hezký den Vám přeji. Iva Ch."

Paní Veselá, Brno

"Doma jsem si orgonit uložila na vyhlídnuté místečko a odešla do kuchyně. Když jsem se vrátila měla jsem pocit jako kdyby v pokoji bylo čerstvě vyvětráno (přitom okno bylo zavřené) a když jsem si dala dlaně kolem orgonitu, úplně jsem cítila ten svěží vánek - energii. Veselá "

Petr Převrátil, od Kolína

"Dobrý den, moc děkuji za orgonity - jsou to zázraky z vašich rukou, budu doporučovat. Zdravím do Brna, Petr Převrátil "

Ing. Lucie Soukupová, Praha - Opatov

Ahoj Kamčo, posílám Ti své slíbené zkušenosti s orgonity.

1) Pracuji v open spacu v moderní budově, což není zrovna moc příjemné prostředí, nicméně jsem si na něj časem zvykla. Asi před půl rokem mě najednou začala v práci každý den bolet hlava, hodně silně, bylo mi horko a necítila jsem se dobře. Netušila jsem, čím by to mohlo být - žádný větší stres, nevyspalost nebo něco podobného oproti normálu se nedělo. Po asi dvou měsísích jsem se o tom náhodou zmínila kolegyni, která sedí opodál. Odpověděla mi, že je na tom nějakou dobu úplně stejně a jestli to náhodou není wi-fi anténou, která byla před asi dvěma měsíci nainstalována poblíž nás na stropě a které jsem si doposud nevšimla. Hned druhý den jsem si do práce přinesla orgonit a od toho dne mě bolesti hlavy v práci úplně opustily. Dokonce mám pocit, že se v práci celkově cítím lépe a snadněji zvládám stres.

2) Pěstuji si doma řeřichu - na vatě nechám pár dní klíčit a poté ji konzumuji. Shodou okolností ji mám na stole, kde leží také orgonit. Stůl je hodně ve stínu, přesto řeřicha roste pěkně, a to i v zimě. Se začátkem jara mě napadlo, že to řeřiše usnadním a dám ji na jiné místo blíže k oknu, aby měla dost světla a lépe rostla. Řeřicha na novém místě paradoxně roste mnohem pomaleji - stejné výšky, jako ta klíčící u orgonitu, dosáhne nejméně o 2 dny později, a nevypadá tak zdravě. Myslím, že orgonit na to má velký vliv, a už ji zase pěstuji jen u něj.

3) Podobnou zkušenost mám s pokojovou rostlinou, které se dříve dařilo velmi dobře, ale poté, co jsme se přestěhovali a rostlinu umístili k oknu, aby během zimy měla aspoň trochu světla, začala velmi chřadnout, usychat - místo jí prostě nesvědčilo. Myslela jsem už, že jí nic nepomůže, ale zkusila jsem ji ještě přemístit. Sice do stínu, ale dát k ní orgonit. Do měsíce se výrazně vzpamatovala a dnes už dokonce hezky kvete, což se nedělo ani nikdy dříve.

Ing. Jaroslava Loubalová, Brno - Žabovřesky

"Svěřila jsem se mé dlouholeté kamarádce, že s přibývajícím věkem nejen, že nemohu spát, ale že mám v mém pokoji nepříjemné pocity. Ona mi doporučila Kamila, aby u nás změřil zóny. Kamil mi s virgulí ukázal, že polovina pokoje kde spím, se nachází v působení zóny podzemní vody a mé lůžko protínají dva pásy Hartmanovy a Curyho sítě. K tomu ještě si přidávám pulzující elektrosmog tím, že mi vedou elektrické šňůry od lampičky a budíku u hlavy i na druhé straně u nohou. Potom mi ukázal orgonity a yvsvětlil jejich působení a také ihned ukázal na reakcích jeho pružiny. Virgule se mu nad orgonitama točila doslova v rukách. Potom jsme proměřovali i kuchyni a obývák. V kuchyni jsem se zmínila, že se na okně nedaří květinám a stále mi vadnou. Kamil položil jeden orgonit ke květinám a navrhnul, že vyzkoušíme, zda to kytičkám pomůže, když se zdejší naměřené zóny rozptýlí. Počkala jsem pak několik nocí, orgonity různě přemisťovala a protože mám více zdravotních problémů, nemohu zatím jednoznačně potvrdit, že orgonity mě zázračně zbavily nespavosti a že už nemám žádné špatné pocity v mém pokoji. Za téměř zázračnou ale považuji reakci květin v kuchyni na okně, které se rychle s orgonitem zbráboraly a začaly se chystat dokonce do květu. Nevěřila bych, že je něco takového po těch letech možné."

Mgr. Dagmar Studeníková, Praha - západ

"S orgonity se postupně sžívám a musím ti napsat své pocity.
První den po probuzení jsem cítila mírnou bolest hlavy, jako by člověk cucal moc dlouho mentolové bonbóny, nebo jak bych to řekla. Prostě tak "mentolově, větrně". Druhý den to bylo v pohodě, ale spaní ještě tak nějak přerušovaně, ale už o moc lépe /žádné bdění/. Třetí den zas taková mírná "větrná" bolest hlavy (může k tomu být samozřejmě ale i krční páteř, od příštího týdne budu mít nějaké rehabky). Tak jsem si řekla, že ty 3 orgonity pohromadě jsou tam asi moc, 1 z nich jsem zatím dala do chodby (vezmu si ho ale do práce), 2 jsem nechala v ložničce a 1 je v obýváku. A teď je to asi 4. noc, co se mi krásně spalo a kvalita spaní je nesrovnatelně někde jinde! Když jdu spát tak usnu a spím až do rána!!! K ránu se vzbudím, ale to je už normální stav, nikoliv to mé permanentní se probouzení. Nechci to zakřiknout a musím to zaklepat, ale snad to jenom vydrží a půjde to tak dál."

Po měsíci: "...já se mám teďka nějak "urychleně" asi i díky orgonitům, na které nedám dopustit a pokud bych neměla akci na příštím Biostylu, tak bych se Ti postavila do stánku a šla je tam prodávat. Chystáme se s přítelem vyměnit byt se sousedkou za větší a tak jsem byla zvědavá, jak se tam vyspím. Když jsem se v tom bytě byla podívat, tak po prohlídce moje otázka zněla: "jak se ti tu spí?" a ona na to: "Tu jsou podzemní vody, já o nich vím, dokonce je někdy slyším, ale mě se tu spí dobře, mám to vyčištěné od léčitele a říkal, že to místo (krajina) oplývá čistou energií", tak to jsem docela "padla na zadek" a nakonec jsem zjistila, že sousedka je hodně duchovně založená, dokonce za ní v noci chodí duše zemřelých, takže to byla fakt síla. Nechala nás tam i přespat: první noc: nemohla jsem vůbec spát, furt jsem se převalovala, druhou noc jsem si vzala dva orgonity a sice jsem neusla hned, ale pak jsem už měla tvrdý spánek a zdály se mi nějaké sny..."

Jana Heřmánková, Jindřichův Hradec

"Dobrý večer, zdravím Vás od kamarádky, slíbila jsem Vám zaslat zážitek, o kterém si myslím, že se vztahuje k orgonitu, který jste mi zaslal. Stalo se to ze středy na čtvrtek tento týden (z 22.7. na 23.7.09) probudila jsem se nevím proč, po čtvrt na tři ráno a protože mám hlavu těsně u okna, když jsem otevřela oči zjistila jsem, že na parapetu za květinami visí jakási koule, která byla průsvitná a uvnitř jakoby byl zdroj nějaké energie oranžové barvy. Koule byla velikosti dětského míče na hraní ve vodě - bylo to větší než kopací míč. Tvar koule nebyl pevný, měla jsem dojem, že se vlní - plný živé energie. Chvilku jsem objekt pozorovala, nebyl vidět celý a vůbec jsem neměla žádný pocit strachu - naopak. Připadalo mi, že jsem objekt vyrušila, tento se vznesl, změnil barvu na mléčně bílou, navíc se zmenšil a odplul přes náměstí na oblohu, kde se zastavil a zde setrval až do doby, než jsem ulehla. Sledovala jsem ho skoro hodinu, stále stál na tom jednom místě. Jiné hvězdy z mého pohledu nesvítily (mám okno na osvícené náměstí a možná byly mraky), pouze tento objekt, který jakoby se chvilkama pohyboval směrem ke mně a zase zpět.
Ten večer jsem na okně nechala orgonit položený ještě s dalšími věcmi: křišťálem a ostatními kameny, pyramidkami, které jsem nabíjela přes den sluníčkem. Protože byl hezký večer, nechala jsem je tam i s orgonitem přes noc. Další tři orgonity jsem měla také v bytě. Připadalo mi, že tento objekt byl přitažen jistou energií, kterou tato kombinace kamenů s orgonity vyzařovala. Jinak si tento jev nedovedu vysvětlit. Nebála jsem se, naopak měla jsem velmi příjemné pocity.
S pozdravem hezkého večera, díky Jana"

Eva Vosinková, Brno

"Strašně mne bolívají ruce od špatné krční páteře, hlavně po práci na zahrádce. Víte, já ty problémy mám už od 22 let, když mi v porodnici radili abych předklonila hlavu, něco mi tam tehdy křuplo a od té doby mám 40 let bolesti, od páteře mi vystřelují do rukou, prý to jsou zužené kanálky. Proto jsem Vám hned volala, jakmile jsem rozbalila ten orgonit od Vás a pocítila jsem už za čtvrt hodiny výraznou úlevu. To víte, když máte 40 let ty bolesti a najednou se vám uleví, ta vás to překvapí. Musela jsem Vám to hned zavolat, protože jsem to položila na stůl a na ty kanálky to hned zabralo. Můžu říct že těch pár dní, co od Vás orgonit mám, je to velká úleva. Chtěla bych prosímvás ještě dva, dám to i dceři..."

Hýbl Jiří, Zábřeh

Už delší čas trpím na ucpané čelní dutiny. Po otevření doručeného balíčku s orgonity, jsem je vyndal a položil na stůl a začal číst návod k použití, netrvalo to déle jak 3 až 5 minut, když jsem začal pociťovat jak se mi čelní dutiny uvolňují.Teď nosím orgonit pořád u sebe a mám klid. Je to perfektní vynález
S pozdravem Hýbl Jiří

Ing. Hanka Horáková, PhD. Brno - Černá pole

Další zážitek:
s orgonitem zasvěceným do Imara Reiki a do energie kamene Šungit

"Včera jsem dostala od Kamila orgonit, který mi zasvětil nejdříve do Imara Reiki a poté navíc i do energetické kvality kamene šungit. Protože ví, že jsem citlivá, dal mi jej se slovy „zkus vnímat, co to s tebou bude dělat.“ Vzala jsem jej do ruky a naslouchala orgonitu co se bude dít. Bylo to velmi zvláštní. Normální orgonit když vezmu do ruky, tak cítím proudy energie velmi rychle proudící a oživující celý systém mého těla, což lze vnímat velmi rychle jen po zaměření se na orgonit a jeho působení.
Když jsem ale vzala do ruky zasvěcený orgonit s energií šungitu, vnímala jsem něco naprosto jiného. Působení energií orgonitu bylo tak jemné až jsem si říkala, jestli vůbec něco vnímám. Nechala jsem tedy orgonit působit déle. A skutečně se potvrdil můj první vjem. Orgonit nejdříve pracoval velmi jemně na mém fyzickém i etherickém těle, vnímala jsem jeho práci v celém páteřním kanálu i v kosti křížové. Bylo to tak jemné až dojemné. Orgonit s energií šungitu, byl tak velmi jemný a něžný, jako by vás ten nejjemnější milenec hladil hedvábím po kůži. Postupně jsem vnímala jak tato velmi jemná a něžná energie vyplňuje celou biosféru kolem mého těla. Vyplňoval ji postupně, až jsem vnímala hranice této své druhé vrstvy aury. Připadala jsem si tak bezpečně a něžně hýčkána a pročišťována. Vnímala jsem velmi silně hranici svého emočního těla tím, jak ji orgonit s šungitovou energií jemně vyplňoval víc a víc. Neuvěřitelná jemnost, která mne dojímala. Takovou jemnost a bezpečí jsme zažili snad jen v lůně matky a možná při kraniosakrálním ošetření, kde pracují stejné síly zrození. Vnímala jsem tedy dál, jak bude orgonit působit, nebo jestli je to vše. Jakmile orgonit pročistil a vyplnil mé emoční tělo, prostoupil moji auru do další vrstvy. Opět postupoval se svým čištěním a vyplňováním další vrstvy – slupky aury velmi pomalu, jemně a přitom s jemnou silou. Takto o šungitovou kvalitu obohacená energie orgonitu prostupovala postupně jednotlivými vrstvami mé aury, i éterické předlohy, kontaktoval i osmou čakru, kterou pročistil spolu s energetickým kanálem nad hlavou... Pak jsem ještě vnímala, že prostupuje do dalších vrstev aury, až asi do 15 vrstvy, kde nad hlavou ještě došlo k čištění energetického kanálu a rezonanční opravě jakési světelné mřížky. Pak už jsem neměla pocit, že postupuje dál, tak jsem chvíli seděla a vnímala a užívala si tohoto jemného a něžného naplnění. Opět jsem začala vnímat přítomnost nějakého jemného pohybu kolem svého těla, nebyl to pohyb v čarách ani auře ale v nějakém obalu kolem mne, jiném než aura. Jako by se něco velmi jemně dotýkalo mého pole podobného Merkabickému tělu. Vždy když se jemná energie orgonitu s kvalitou šungitu tohoto pole dotkla, jakoby se aktivovaly nějaké body a dráhy v něm a pomalu se oživovaly. Toto pole reagovalo na dotek orgonitu souvislou vlnou, která polem prošla a zažehovala jednotlivé body v tomto poli. Nakonec energie orgonitu prostoupila i tímto polem a jemně ho vyplnila a prozářila. Pak už jsem jen slastně seděla v tomto ozdravném poli a užívala si přítomnost takové něhy a jemnosti. Jakoby mě celou dobu někdo objímal velmi jemně a velikou láskou.
Celou dobu jsem navíc byla v kontaktu se svou páteří (svým páteřním kanálem) i kostí křížovou a mohla současně vnímat své silné uzemnění a přítomnost tady a teď. Přitom jsem jasně vnímala vše, co se děje v mém poli a auře. Účinnost takto zasvěceného orgonitu mne překvapila. Překvapila i Kamila, když jsem s orgonitem v ruce seděla a postupně mu vše sdělovala, k čemu dochází a tak mne požádal, abych to ještě napsala písemně.
Děkuji Kami za krásný zážitek."

>> Historie orgonitů (1)
>> Naše nabídka orgonitů


Ing. Hanka Horáková, PhD. Brno - Černá pole

Protože jsem od přírody citlivá a navíc je má vnímavost cvičená z kraniosakrální terapie, kterou praktikuji, ráda bych se podělila o své pocity při prvním kontaktu s orgonity. Když jsem vložila poprvé ruku nad orgonity, vnímala jsem prody jakoby vlažného vzduchu, které nad orgonity proudily, ikdyž v místnosti nemohl vzniknout průvan. Když orgonity harmonizují energie v místnosti, napadlo mne použít je při ošetření kraniosakrální terapií a vnímat, jaký vliv bude mít jejich přítomnost. Vložila jsem asi tři orgonity pod lehátko klienta a začala se usazovat jako vždy na začátku každého ošetření. Všimla jsem si, že usazení a kvalita pole, které se kolem nás s klientem vytvořilo byla mnohem silnější a hlubší. Tato zkušenost mne velmi mile překvapila... Protože si ráda hraju,budu tento fenomén nadále pozorovat :-)

Ing. Pavel Smola - Praha 5

"Když jste rozmístil tři orgonity do ohnisek patogenních zón v mé kanceláři a já se posadil do křesla, během pár minut, co jsme si ještě povídali, jsem cítil poměrně silné uzemnění, jaké vnímám při svých meditacích.
Čekal jsem ještě pár dní, abych si ujistil co a jak probíhá v souvislosti s umístěním orginitů. Mohu tedy konstatovat, že dva roky trvající oslabení levé strany mého těla - převážně jsem cítil dost slabou nohu, koleno, je lepší. Tuším, že toto oslabení souvisí s určitými způsoby prožívání a jednání a i tam sleduji (ale vpravdě) velice jemné a hlavně malé změny. Co probíhá na úrovni duchovní se uvidí během dalších dní. Opět se chystám na meditace. Vlastně až do dnes jsem nechtěl meditovat, chce se mi častěji spát. Pár prvních dní jsem měl špatnou náladu, teď jsem zase ok a a očekávám, že během nastávajícího léta budu ohledně orgonitků opět více zkušenější."