Orgonity a potraviny

Na tuto stránku budeme postupně přidávat naše i Vaše zkušenosti s vlivem orgonitů na potraviny.

Orgonit do ledničky?

Tento nápad jsem dostal, když jsem přemýšlel, kde všude se elektrosmog projevuje. Kompresor ledničky také vytváří elektromagnetické pole působící disharmonicky na potraviny a toto pole je navíc kumulováno a soustředěno v plechové skříni ledničky jako ve Faradayově kleci. Vzpomenul jsem si na Reichův orgonový akumulátor - opláštěnou skříň, která v dnešní době kumuluje krom zdravého orgonu také elektrosmog, dokud nevložíme do Reichova akumulátoru orgonit obsahující křišťál. Ten pak prostor opláštěné skříně pročišťuje od disharmonických energií a ty negativní transformuje v pozitivní a tak může být původní Reichův akumulátor s použitím orgonitů uvnitř zase léčivá jako kdysi v době bez elektrosmogu. Moje úvahy pokračovaly a dospěly k tomu, že když by se vložil do ledničky orgonit, tak přece musí tento uzavřený prostor také očišťovat.

S použitím orgonitu odlitého ze včelího vosku jsem udělal brzy pokus - orgonit jsem vložil do ledničky k potravinám. Ty co už by se běžně začaly kazit a měnit vlastnosti, nyní vydrží podstatně déle a lépe chutnají. Lze předpokládat, že i nutriční hodnoty jsou tak lépe uchovávány po více dnů. Potraviny jsou lepší i chuťově a kdo trochu vnímá energie, disharmonie v jídle (od negativního kuchaře či skladníků v marketu atd), bude s orgonitem u potravin vnímat zajímavé zlepšení. Orgonit pročistí disharmonické energie v jídle a potravinách a tím nejen, že déle vydrží a nebudou se kazit, ale také budou takto ošetřené potraviny výživněji a zdravěji působit na své konzumenty. Orgonit zvýší potravinám vibrace, což samo o sobě je očistný proces. Je veliký rozdíl mezi požíváním hrubovibračních a nebo jemněvibračních potravin... Když půjdeme dále do důsledků, například maso by mělo být takto čištěno od stresových energií, které samozřejmě ulpěly, když šlo zvíře na porážku a během velkochovu. (To však není omluva a ospravedlnění pro jezení masa.)

Další zkušenost mailem: "Pozitivní účinek na potraviny sem taky vypozoroval, i když jen takový malý pokus - 2 stejná jablka koupená ve stejné várce, jedno umístěno na talířek na skříň, druhé na talířek obložený orgonity na druhý konec skříně (asi 1.5m od kontrolního vzorku), sledoval jsem, zda bude rozdíl v době, než začnou plesnivět / hnít. Výsledek - asi po třech týdnech jablko u orgonitu vypadalo pořád jako včera koupené, chuťově výborné, to druhé kontrolní vypadalo sice taky celkem dobře, ale chuťově nahnilé, a uvnitř už na hranici hniloby.. takže závěr - funguje to..."

Další zajímavé a důležité dotazy a odpovědi >> ZDE a ZKUŠENOSTI KLIENTŮ - těšíme se i na Vaše!

orgonit v lednici