Dnešní účinnější orgonity


Orgonity.eu
Tato velikost nazývaná "mufin" (šálku), nebo Tower Buster (TB) o objemu asi 90 ml, s malým křišťálem uvnitř, má uváděný pracovní rádius několika set metrů - vzdálenost, odkud ještě dokáže transformovat negativní vysílaná pole z mobilních (BTS) a jiných zářičů, DOR - viz níže. Tedy technická pole.
Pokud se orgonit zahrabe pod zem, jeho dosah se asi o 50 % zvětší (vlhká zem je lepší vodič energie než vzduch). Dnes již máme zajímavé zkušenosti s kladným vlivem na vegetaci v okolí umístěných orgonitů do hlíny, na kvalitu spánku v blízkosti Orgonitu, na jeho rozptylující vliv na patogenní zóny.
Orgonit je velmi univerzální vynález, jeho široké pole působnosti i dosah překvapují. V jednoduchosti je síla. Odlitky z čistého přírodního vosku nádherně voní, jsou příjemné do ruky a velmi se hodí domů. Odlitky z průhledných a přibarvených pryskyřic jsou odolnější i ven a svým designem jsou navíc ještě více dekorační i do bytu, kanceláří, dle vkusu. Odlitky z tmavé epoxidové pryskyřice jsou odolnější a vhodnější do země, než ty ze včelího vosku. Včelí a palmový vosk samozřejmě nedoporučujeme do vyšších teplot než 60 stupňů Celsia, rozhodně ne do letním sluníčkem rozpáleného auta.

Kovové třísky v pryskyřici – princip

Od názvu Orgon (tato energie) je dnes odvozen název Orgonit (materiál kumulující tuto energii). Orgonit využívá podobné materiály, jako Reichův akumulátor, ale jiným způsobem.
Jedná se o směs anorganického materiálu (kovových třísek, špon, nastříhaných drátků...) zalitého v organickém materiálu - epoxidové pryskyřici nebo přírodním vosku.
Orgonit pro Vás...
Pokud chcete Orgonit získat, ukázat jeho schopnosti, volejte mi: 608400550


Organická pryskyřice energii-orgon přitahuje do sebe, ale ta je zároveň odrážena a rozptylována anorganickými kovovými třískami, protože kov tuto energii neabsorbuje ale spíše odráží.
Tím vzniká velmi rychlý a čilý pohyb všudypřítomné prány, energie Orgon.
Dobře to vnímá každý citlivější (senzibilní) člověk, jako doslovné víření energie.
Při každém odražení se při průchodu organickou pryskyřicí o kovové třísky se zvyšuje její vitální kvalita či frekvence a čistota, destruktivní negativní charakter energií se neutralizuje, při opuštění tělesa orgonitu má tato energie mnohem vyšší kvalitu. Jde vlastně o velmi očišťující rezonátor, který se přitom sám včetně krystalu uvnitř ještě onou procházející energií nabíjí a posiluje a použitý krystal uvnitř orgonitu kvalitu energie ještě násobí, zatímco je jí sám nabíjen. Nakolik může být tato pračka prány - Orgonu miniaturní, viz obrázky, její přirozené působení bez jakékoli další podpory je překvapivě silné s velikým dosahem. Zajímavé účinky máme vyzkoušeny i s prohloubením: meditací, a léčebných terapií při vložení Orgonitu do blízkosti, pod masérské lůžko atd.

Orgon je údajně otec magnetismu, elektřina je jeho dcerou. Má přímé spojení se svými dětmi podobně jako právě elektřina a magnetismus mezi sebou. Vždy spolu provází veškerý život. Orgon je médium pro vznik a šíření elektromagnetismu. Podobně jako vzduch je médium pro šíření zvuku.

S orgonitem proti elektrosmogu

Technické a elektromagnetické pole poškozuje kvalitu přirozeného orgonu, protože jej ovlivňují jinou charakteristikou, jsou pro živé organismy a jejich vyživující pránu či Orgon destruktivní. Podobně na Orgon působí nepřirozené chemikálie v ovzduší, v zemi a ve vodě (smog, chemtrails - viz internet). Radiace je v těchto případech mnohem silnější a často dosahuje doslova smrtících kvalit, v nichž Orgon zpomalí svůj pohyb až k nule a je pro život velmi negativní (smrtelný - deadly orgone -DOR). O tom se přesvědčil sám Reich při jednom ze svých pokusů, kdy do akumulátorové místnosti přinesl vzorek Radia. Orgon lze "umrtvit". Je to jeho další krajní stav. Lze to popsat tak, že jeho vnitřní pohyb ustane a on ztuhne. Živé organismy jsou přímo závislé na kvalitě Orgonu v okolí a při nízké kvalitě či koncentraci nejsou schopné (živé továrny) správně pracovat, jako když uberete proud žárovce nebo motoru, jejich funkce a činnost se oslabí nebo i ustane. Nemoci a dysfunkce se dostaví záhy, na buněčné úrovni počínaje. Kvalita zdraví odráží kvalitu buněk a jejich správně probíhajících procesů. Na ty má vliv právě destruktivní elektrosmog a disharmonické patogenní zóny. Orgonit většinu patogenů dokáže velmi eliminovat na minimum a tím přeneseně uzdravovat vše živé.

Chaotickým odrážením se o třísky získává Organikem (pryskyřicí, přírodním voskem a vlnou) přitažená energie - Orgon svou původní pozitivní aktivní zářivou podobu (positive orgone - POR), což Reichův akumulátor vzhledem ke svému principu nedovede. On prostě jen do sebe z okolí natahoval energii a bylo mu jedno jakou kvalitu ta energie má. Klidně i mrtvou. To je taky příčina, proč jsou v současnosti Reichovy akumulátory i nebezpečné a ve městech nepoužitelné (bez pryskyřicového orgonitu vloženého dovnitř). Akumulovaly by totiž principielně i negativní energie s elektrosmogem z okolí. Proto od stavby Reichových akumulátorových skříní v dnešní době spíše varujeme. Doporučit lze naopak Orgonit odlitý v rozličných podobách. Orgonit funguje jako nepřetržitě pracující a oživující TRANSFORMÁTOR poškozené energie z okolí na kladnou, pozitivní a tím neutralizuje primární příčiny nemocí a škod páchaných elektrosmogem, chemikáliemi, radiací a dalších patogenů.


Pryskyřicové odlitky kapesní velikosti:
orgonity.eu

Křišťál vložený dovnitř

Další důležitý hráč v tomto procesu je krystal křišťálu, umístěný při výrobě (odlévání) uprostřed tělesa orgonitu. Transformační schopnost orgonitu zvyšuje minimálně dvakrát.
Pokud se křišťál před zalitím do pryskyřice nabije na sluníčku, nebo jiným způsobem (Reiki atd) kladnou POR, má pak orgonit díky tomuto krystalu ještě 2x vyšší účinnost, takže celkem 4x. Dalších variant k experimentům je nepřeberně.
Velmi univerzální křišťál má sám o sobě dobré léčící, čistící a neutralizační schopnosti, ale musí se pravidelně energeticky čistit. V orgonitu použitý a zalitý se však stává v podstatě samočistícím, ve stálé přítomnosti harmonické prány.

orgonity.eu
Variantou pak jso další drahokamy, které obohacují svým charakterem a kvalitami orgonitem vyzařovanou pránu tak, jak je to z obecného působení kamenů známo. Orgonit zesiluje účinek drahokamů v něm obsažených (zalitých) a drahokamy zase obohacují a zesilují účinek a kvalitu orgonitu jako zářiče.

Další variantou pak jsou kolem křišťálu či drahokamu bifiliárně vinuté spirálky (minicívky) drátu, který energie více vede a směruje (dalo by se říci - další podpora či zacílení).

Bifiliární spirála:
Bifiliární spirála

Další kombinace je s využitím mandal - ty podobně jako obsažené drahokamy přidávají na kvalitě a charakteru vyzařované prány.

Jak se bude rozvíjet naše nabídka orgonitů, postupně představíme další velmi účinné kombinace.

orgonity.eu

>> Použití a schopnosti orgonitů
>> Naše nabídka orgonitů

Objevení orgonu

Historie a vývoj

Dr. Wilhelm Reich, vědec který tuto energii prozkoumal nejvíce, ji nazval Orgon. Podle zjištěných specifických vlastností Orgonu Reich zkonstruoval tzv. orgonový akumulátor. Uvědomil si pozorováním, že...
>>Celý článek
 

Historie a vývoj - Dr. Wilhelm Reich

Objevení orgonu

Dr. Wilhelm Reich, vědec který tuto energii prozkoumal nejvíce, ji nazval Orgon. Podle zjištěných specifických vlastností Orgonu Reich zkonstruoval tzv. orgonový akumulátor. Uvědomil si pozorováním, že...
>>Celý článek
 

Další vývoj - Welz, Don Croft

Dnešní podoba orgonitu

Karl Hans Welz potom v 90. letech min. stol. zaměřoval své výzkumy na zdokonalení původního orgonového akumulátoru. V nové podobě místo rozměrných vrstev původního akumulátoru tvořících jakousi skříň nebo komoru Hans využil kombinace směsi odlité pryskyřice...
>>Celý článek
 

Dnešní orgonity

Dnešní podoba orgonitu

Objemný Reichův orgonový akumulátor vystřídalo univerzálnější malé provedení v podobě odlité pryskyřice a směsi kovových třísek a krystalů...
>>Celý článek
 

Použití orgonitů

Kromě dekorativního a dárkového účelu...

Orgonity čistí patogenní zóny, technická a psychosomatická pole, snižuje negativní vliv mikrovlnných a mobilních vysílačů...

orgonity.eu
>>Celý článek